Дан школе

04/25/2021

Драги ученици и поштоване колеге,

На самом почетку ове школске године, школом, њеним ходницима, у салама и дворишту поново се чуо најлепши звук уз који школа живи, дечији смех и жагор. Разговори и дружење, предавања и учење, аудио и видео снимци у учионицама, клицање и граја уз игру, учинили су да се радујемо раду и новим успесима у образовању.

Поново у школским клупама, наставили сте оно што најбоље знате и најлепше умете, да стварате лепши и бољи свет, знањем, умењем и вештинама. Испуниле су се учионице, заживели панои, увеселиле се душе новим причама и дружењем, разиграла се деца, активирали пројекти и заблистала лица. Наравно, у нешто измењеним околностима због епидемиолошке ситуације, учили сте и радили, а својим резултатима доказали да умете да савладате изазове и да жеља за знањем буде да првом месту.

За Дан школе, због важећих епидемиолошких мера, нисмо у могућности да се окупимо и пригодно обележимо наш велики дан. Поштовање животу и делу, признатог научника по коме наша школа носи име, ученички радови су потврдили, као и интересовање ученика да овог месеца у великом броју читају о математичком великану.

Пред вама је презентација којом вас све поздрављамо уз жељу да будете здрави, срећни и успешни!

Срећан вам Дан школе!

Директор школе,

Дејан Јанковић

Организација дана школе
Ружа Лалић

Дан матерњег језика, одељење 2/1, 21.02.2024.

У сарадњи са библиотекарком Дечје библиотеке „Чика Јова Змај“, Виолетом Ђорђевић, организовали смо заједничку радионицу, поводом Дана матерњег језика. Учесници радионице били су ученици 2/1 и њихова учитељица Татјана Маринковић. Био је то посебан дан, дан који...