Отворена врата

                                        

                              

                                               СМЕНЕ

5. и 7. пре подне

6. и 8. после подне     

 

6. и 8. пре подне

5. и 7. после подне

Јелена Кораћ

проф. српског

 

петак

10.45-11.30

среда

16.45-17.30

Сузана Дашић

проф. српског језика

 

понедељак

 15.55-16.40

среда

12.25-13.10

Наташа Сретеновић

проф.српског језика

уторак

9.55-10.40

четвртак

14.50-15.35

 

Марија Лакићевић

проф. српског језика

 

                                             уторак

                                           13.10-14.00

Маја Мартиновић

проф. енглеског језика

 

понедељак

9.55-10.40

 

понедељак

12.25-13.10

Снежана Бијелић,

проф. енглеског језика

 

петак

16.45-17.30

 

среда

9.55-10.40

Ивана Михаиловић

проф.енглеског језика

 

 

петак

13.15-14.00

Маја Аћимовић

проф. енглеског језика

 

петак

12.20-13.10

 

Ивана Мирковић

проф. француског језика

 

петак

14-14.45

петак

9-9.30

Јована Арсић

проф. француског језика

 

уторак

11.35-12.20

понедељак

14-14.45

 

Милица Докљанов      

проф. математике

понедељак

10.45-11.30

понедељак

16.45-17.30

 

Ива Јовановић

проф. математике

 

петак

9.55-10.40

 

петак

10.45-11.30

Милаковић Нина

проф. математике

 

среда

15.55-16.40

понедељак

10.45-11.30

Душанка Чича

проф. информатике

 

среда

14.50-15.30

 
Надица Станојчић

проф. историје

 

уторак

16.45-17.30

понедељак

12.25-13.10

Вера Јеремић Исаковић

проф. историје

 

петак

13.15-14

петак

13.15-14

Даница Стојановић

проф. биологије

 

петак

8.50-9.35

уторак

16.45-17.30

Тамара Проданов

проф. биологије

 

четвртак

14-14.45

петак

12.30-13

Светлана Поповић

проф. географије

 

четвртак

10.45-11.30

понедељак

14.50-15.35

 Драгана Јовановић

 проф. географије

 

петак

13.15-14

понедељак

13.15-14

Мирјана Папић

 проф. хемије

 

понедељак

14.45-15.35

уторак

14.45-15.35

Милица Мирковић

проф. физике

 

уторак

16-16.30

 

четвртак

8.45-9.30

Божидар Копања

проф. физике

 

четвртак

9.55-10.40

четвртак

15.55-16.40

Кристина Цветојевић

проф.музичке културе

 

понедељак

15.55-16.40

 
Јасмина Ђорђевић,

проф. ликовне културе

 

уторак

9.55-10.40

четвртак

16.45-17.30

Јелена Скакун,

 проф. ликовне култуе

четвртак

12.25-13.10

 

петак

15.55-16.40

Славица Пантелић,

проф. ТИО (6.,7. и 8. раз.) и Технике и технологије

( 5.раз.)

среда

16.45-17.30

среда

11.35-12.30

Миомирка Саичић проф.ТИО (6.,7. и 8. раз.) и

Технике и технологије  (5.раз.)

уторак

13.15-14

уторак

13.15-14

Марија Смиљанић проф.ТИО (6.,7. и 8. раз.) и Технике и технологије (5.р.) среда

14.50-15.35

 

понедељак

13.15-14

Немања Кнежевић

проф. физичкoг васпитања

 

уторак

17.40-18.20

уторак

13.10-14

Валентина Прошић

проф. физичке културе

  уторак

13.15-14

Сандра Петровић

проф. веронауке

уторак

11.35-12.20

понедељак

11.35-12.20

Јелена Николић

проф. грађанског васпитања

  среда

14.50-15.35